Гаряча лінія 0-800-502-994
дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні
ukrwesttour Вам зателефонувати?

Новини
Новий оздоровчо-курортний комплекс зі СПА-центром “Святий Шарбель” в Моршині
Акції
Акція -5% в санаторіях Моршина
Акції
Акція -5% для жінок в санаторіях Моршина!
Новини
Власний бювет мінеральних вод в санаторіях “Кристал” та “Алмаз”
Акції
Санаторій “Кристал” знижка 10%
Новини
Перший в Західній Україні Індійський Центр Аюверди
Новини
Унікальна послуга – екскурсії на вертольоті!
Новини
Дельфінарій “Оскар” у Трускавці!!!
Путівки по цінам санаторіїв без накруток!!! Прямий телефон в Трускавець: +38 097 486 23 23, +38 095 486 23 23 Прямий телефон в Моршин: +38 093 486 23 23
Консультація лікаря

Відпочинок в Східниці

shobnytsa_gerb 1

Відпочинок в Східниці, третьому за величиною, але особливо унікальному лікувальному курорті Західної України, – це прекрасна можливість поправити здоров’я і відновити душевні сили. Всі курорти Східниці розташовуються в неймовірно мальовничих місцях. Неподалік від цього селища у Львівській області розташований Національний природний парк «Сколівські Бескиди», який є визнаною рекреаційною та екологічною цінністю України. Тому кожен санаторій, Східниця, знаходиться в оточенні первозданної природи. Таким чином, відпочинок в Східниці принесе Вам величезну користь незалежно від пори року.

Курорти Східниці

Східниця, санаторії, приваблюють не тільки лише унікальними лікувальними методами, але і чистим повітрям, яке насичене ефірними маслами і ароматами хвої. Тому, коли Вас зустрічає Східниця, санаторій, в якому Ви будете проживати і приймати процедури, стає воістину раєм на землі. Не дивно, якщо, увійшовши в санаторій у Східниці, Ви відчуєте необхідність присісти і присвятити деякий час відпочинку: свіже повітря селища, яке так відрізняється від важкої екології міста, здатне закрутити голову. Курорти Східниці – це зосереджені на невеликій території обдаровані природою куточки Прикарпаття. Тому кожен санаторій, Східниця, живить людину цілющою енергією чистого гірського повітря і цілющих мінеральних джерел.

Наше туристичне агентство надає всі послуги з організації відпочинку в настільки гарному й незвичайному селищі (Східниця , санаторії). Якщо Вас приваблює сама Східниця, санаторій певного типу або приватне житло, ми зможемо підібрати для Вас оптимальний варіант. А в тому випадку, якщо Вас цікавить не тільки Східниця, санаторій, ми запропонуємо цікаві екскурсії самих різних тематик і по всіляких напрямках.

Лікування в Східниці

Курорти Східниці відносяться до бальнеологічних. Тому кожен санаторій у Східниці порадує Вас не тільки дивно красивими видами вершин Карпат, а й запропонує ефективне лікування. Сам відпочинок в Східниці унікальний тим, що лікує тут сама природа. І який би санаторій у Східниці Ви не обрали, можна не сумніватися в тому, що ефект від лікування буде помітний всім, і , в першу чергу, його відчуєте Ви!

Отже, кожен санаторій, Східниця, в якості головного лікувального фактора застосовує властивості мінеральних вод різних типів, джерела яких розташовані на території селища. Таке зосередження різних за своїми властивостями джерел є унікальним. Цим також славиться Східниця, санаторії. У наданні лікувальних послуг курорти Східниці звертаються до родовищ слабомінералізованих, залізистих і лужних мінеральних вод. Застосовуються й води з розчинними органічними речовинами. Саме завдяки різноманітному хімічним складом лікувальних вод кожен санаторій, Східниця, надає широкий спектр оздоровчих послуг.

Гостинна Східниця, санаторії запрошують усіх, хто потребує лікування таких захворювань:

– Хронічний пієлонефрит та інші захворювання нирок;

– Сечокам’яна хвороба, сечовий діатез, хронічний цистит і т. д. ( захворювання сечовивідних шляхів);

– Знижена кислотність шлунку, цукровий діабет, хронічні ентерити і коліти (захворювання органів травлення, обміну речовин).

Крім того, відпочинок у Східниці показаний при лікуванні дитячої анемії, дефіциту заліза в організмі, променевої хвороби, ревматизмі, остеохондрозі та інших захворюваннях.

Не варто також забувати про такий важливий чинник, як лікувальна дієта, яка доповнює ефект від медичних процедур.

Вибираючи санаторій у Східниці, Ви побачите, що рівень сервісу, пропонований різними лікувальними комплексами, може відрізнятися, але в цілому він знаходиться на високому рівні. І кожен санаторій, Східниця, піклується про здоров’я пацієнтів і якості послуг, виконуючи процедури з використанням сучасного діагностичного та лікувального обладнання. Тому відпочинок у Східниці – це не тільки насолода красою природи, але і можливість поправити здоров’я в сучасних медичних центрах.

Мальовнича Східниця, санаторій, де Ви будете проходити курс оздоровчих процедур, подарують Вам масу позитивних емоцій, задоволення і, що дуже важливо, здоров’я!

Приїжджаючи до Східниці, Ви можете бути впевненими, що лікування не стане єдиним способом проводити тут час. Ми запропонуємо Вам цікаве дозвілля. Тому без вагань можете приїжджати сюди разом з дітьми або друзями: тут знайдеться багато цікавого для людей будь-якого віку! Це гра в більярд, відвідування сауни і масажного кабінету, спортивні ігри, лижний спорт, велосипедні прогулянки та багато іншого! Розваги на будь-який смак і будь-який час року!

ДИВИТИСЬ ВСІ САНАТОРІЇ СХІДНИЦІ

Фотогалерея

Shidnytsia_old

Історія курорту Східниця

Природа Львівщини надзвичайно красива. Недарма кажуть, що ці місця бувають лише двох типів: красиві та дуже неймовірні. А якщо мальовничі пейзажі й чисте повітря діють разом із мінеральними водами, інтенсивне лікування та відпочинок душі й тілу буде забезпечено.
Таким унікальним місцем є Східниця – невеличке селище міського типу площею 6 км² з населенням близько 2 300 осіб. Розташоване воно на висоті понад 600 м над рівнем моря, в долині, що оточена хвойними лісами. Велика кількість грибів, ягід і горіхів приваблює сюди й любителів активного відпочинку на природі.
Вперше Східниця згадується в XIV столітті. Згідно з переказами, на місці сучасного селища знаходилося поселення Золота Баня, а в декількох кілометрах, біля села Урич – фортеця й митниця ТуСтань, яка контролювала торговельні шляхи в Європу. Одночасно ця фортеця була й прикордонним пунктом між Сходом і Заходом. На відміну від ТуСтані, яку монголо-татарські орди взяти не змогли, Золота Баня була ними практично стерта з лиця землі. Пізніше люди стали сходитися в долину та відбудували тут нове селище.
Наприкінці XIX століття Східниця прославилася відкриттям і видобутком великих покладів нафти та озокериту. Незабаром вона стала важливим центром нафтовидобутку, найбільшим у Галичині. У цей час тут було встановлено понад 370 свердловин. Звістка про місцеві поклади досягли й інших країн: родовищем, наприклад, цікавилися комерсанти з Англії та Америки.
Взагалі, запаси нафти в цих краях досить великі: і зараз неподалік містечка продовжується видобуток цих природних копалин, правда, кількість їх значно менша за століття тому.
І все ж, головним багатством Східниці є інші підземні дари природи: цілющі мінеральні води. Унікальність курорту полягає в їх кількості та розмаїтті видів. Усього у Східниці налічується близько 40 джерел, а для оздоровлення на даний момент використовуються трохи більше 10-ти.
Складно знайти курорт, який володів би таким широким спектром мінеральних вод, як Східниця: в одному місці можна відновити функцію нирок, печінки, жовчних шляхів, шлунка. Прекрасні результати дає застосування води людьми, які хворіють на ожиріння, цукровий діабет, анемію.
Про чудовий оздоровчий вплив місцевих мінеральних вод на організм було добре відомо еліті суспільства: не секрет, що в Східницю на лікування водами приїжджали керівники радянської держави.
Своєю популярністю води Східниці зобов’язані місцевому подвижнику – Омеляну Стоцькому, який справою свого життя вважав не лише відкриття та дослідження місцевих цілющих джерел, а й широке визнання їх лікувальної унікальності. На це він поклав близько 30-ти років життя. 1976 року, після ретельних досліджень, дослідів і перевірок, курорт Східницю було офіційно визнано оздоровницею Радянського Союзу.

Лікування мінеральними джерелами Східниці

Східниця – це невелике курортне селище, яке знаходиться недалеко від відомого Трускавця. Воно розташоване в екологічно чистому місці, серед високих гір і хвойних лісів. Східниця славиться своїми джерелами унікальних мінеральних вод. На території курорту відкрито безліч санаторіїв, які щороку приймають безліч гостей не тільки з України, а й з усього світу. Головним видом лікування в Східниці є лікування мінеральними водами. У поєднанні з чистим гірським повітрям, а також іншими лікувальними факторами, це швидкий спосіб відновити здоров’я і нормалізувати правильну роботу всього організму. Лікувальні води Східниці не мають особливих назв, їх прийнято розрізняти лише за номером джерела, з якого вони видобуваються. Про найбільш популярні серед них – нижче.

Лікувальна вода з джерела №1.

Ця вода відноситься до слабомінералізованого виду з унікальним складом, до якого входить гідрокарбонат, натрій, кальцій, різні органічні речовини, кислоти і мікроорганізми. Лікарі рекомендують використовувати цю мінеральну воду при різних захворюваннях нирок і сечостатевої системи.

Лікувальна вода з джерела № 1-с.

Ця вода є слабомінералізованою і має схожий склад з трускавецькою водою «Нафтуся». Наявність в складі води органічних сполук робить її ефективною при лікуванні цукрового діабету, різних хвороб печінки і сечовивідних шляхів.

Лікувальна вода з джерела №2-с.

Унікальність цієї води полягає в її складі, який містить кремнієву кислоту, бром, а також різні органічні речовини. Вода відноситься до содового, лужного і середньомінералізованого виду, завдяки чому сприяє швидкому відновленню кислотно-лужного балансу в організмі, допомагає при лікуванні захворювань шлунка і кишечника.

Лікувальна вода з джерела №3.

До складу цієї води входять гідрокарбонат, кальцій, мідь, цинк, марганець, кобальт, а також різні органічні речовини. Недивлячись на наявність специфічного запаху, при вживанні цієї води, помічені позитивні результати в лікуванні діабету, поліпшенню циркуляції крові, нормалізації роботи нирок і зникнення болю при урологічних захворюваннях. Крім того, вода ефективно виводить радіонукліди з організму.

Курорт Східниця – це ідеальне місце для тих, хто бажає не тільки відпочити, а й поправити своє здоров’я, отримати безліч позитивних вражень і емоцій. Східниця відкриває свої двері для всіх бажаючих!

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

Стожари/Респект

★★★★★
У дружини почалися проблеми з нирками, тому відправив її підлікуватись в Східницю в пансіонат Стожари. Через тиждень виявилося, що на роботі можна взяти відпкстку. тому вирішив приєднатися до своєї милої (у самого не все гаразд з кислотнистю шлунка). Оселився в готелі Респект, правда, не встиг дома зробити курортно-санаторну карту, але місцевий лікар з цим питанням допоміг. Що можу сказати, Східниця, дійсно, перлина Західної України. Я вже забув коли так дихав на повні груди. Після міського повітря контраст разючий. Пролікувались ми також на славу: у дружини головним чином прописані медичні процедури, в мене СПА, але головне цілюща місцева водичка. Отака несподівана, сталася в нас романтично-лікувальна відпустка.
- Микола

Стожары

★★★★☆
Покупали с мужем через этот сайт путевки для всей семьи в санаторий "Стожары", мне понравилось, что очень быстро все оформили, уехали мы туда без проблем и отдохнули в этом месте просто замечательно, хотя были там впервые.
- Наталья

★★★★★
Устроили романтический отдых с мужем в Сходнице, останавливались в комплексе Санта Мария. Бронировали путевки на этом сайте (бронь кстати делается легко, а главное без нервов). Потрясающий и крайне живописный курорт, горы, чистый и свежий воздух - все понравилось, обязательно вернемся в Сходницу, но уже с детьми! Отдыхом остались довольны на все 100
- Олеся

© 2013-2021 Ukrwesttour Всі права застережено.