Гаряча лінія 0-800-502-994
дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні
ukrwesttour Вам зателефонувати?

Новини
Новий оздоровчо-курортний комплекс зі СПА-центром “Святий Шарбель” в Моршині
photo_2019-10-31_11-25-08 (3)
Акції
Акція -5% в санаторіях Моршина
uwt_pensionery
Акції
Акція -5% для жінок в санаторіях Моршина!
uwt_morshyn
Новини
Власний бювет мінеральних вод в санаторіях “Кристал” та “Алмаз”
naftusya
Акції
Санаторій “Кристал” знижка 10%
discounts_pensionery
Новини
Перший в Західній Україні Індійський Центр Аюверди
DSC_3566
Новини
Унікальна послуга – екскурсії на вертольоті!
7
Новини
Дельфінарій “Оскар” у Трускавці!!!
logo
Путівки по цінам санаторіїв без накруток!!! Прямий телефон в Трускавець: +38 097 486 23 23, +38 095 486 23 23 Прямий телефон в Моршин: +38 093 486 23 23
Консультація лікаря

Програма комплексного очищення организму за доктором Ф.К.Майєром від “Ріксос Прикарпаття”

Подаруйте собі здоров’я! 

Запрошуємо Вас в “Ріксос-Прикарпаття” на проходження нової медичної програми комплексного очищення організму.

Відновлююча терапія за доктором Ф.К.Майєром — це інтенсивне дієтичне лікування.

Говорячи про «терапію за доктором Ф.К.Майєром», ми розуміємо курс очищення организму від шлаків, токсинів та непотрібних йому жирів, розроблений австрійським вченим, доктором Францем Ксавером Майєром ще на початку 20-го століття.

Терапія за основу має в першу чергу лікування кишечника. Вона підвищує життєвий тонус людини, забезпечує активне оздоровлення та загальне покращення стану організму. В ході лікування за методом доктора Майєра успішно вирішуються проблеми з травленням, обміном речовин та надлишковою вагою. Одночасно спостерігається оновлення крові та лімфи, омолодження клітин та тканин. Ефект досягається за рахунок детоксикації та очищення організму.

Заснована понад сто років тому концепція лікування організму через очищення кишечника успішно приміняється лікарями в Австрії, Німеччини, Швейцарії, Іспанії, Італії та з нинішнього року в Україні.

Строгий курс лікування за методикою доктора Майєра можна проводити тільки під керівніцтвом кваліфікованого лікаря, що пройшов необхідну підготовку, оскількі через інтенсивність лікувального впливу методу на організм, його з повним правом можна назвати “операцією без ножа”. 


Якщо говорити про країни СНД, то “Ріксос-Прикарпаття” - єдиний офіційно сертифікований комплекс, що має всі підстави називатися центром медицини за доктором Майєром. 

Президент асоціації – д-р Алекс Вітасек – проекзаменував всіх спеціалістів, задіяних в оздоровчому процесі, на предмет відповідності високим стандартам та вимогам до послуг, що надаються пацієнтам програми терапії за методом доктора Ф.К.Майєра.

В завершення аудиту медичного центру д-ром Алексом Вітасеком було зроблено висновок щодо високого рівня підготовки персоналу курортного комплексу та в підтвердження цього “Ріксос-Прикарпаття” отримав відповідний сертифікат.
mayr1343mayr1332 mayr1146 mayr1136

Терапія за доктором Майєром

Кишечник – корінь людини. Тільки при здоровому кишечнику може бути життєздатним та активним все тіло. На основі цієї теорії австрійський лікар Франц Ксавер Майєр (1875 – 1965 рр.) розробив спеціальний курс терапії.

         Доктор Майєр обґрунтував свій курс на тому, що добре працюючий травний тракт – важливий фактор імунітету людини. У процесі перетравлювання їжі утворюється тілесні отрути, які відкладаються в кишечнику і інших органах. Наслідки для багатьох людей часто бувають найнесподіванішими: пацієнти починають скаржитися на часті головні болі, розлади травлення, відчуття дискомфорту в животі, нездатність зосередитися, відчуття втоми, депресію. Порушена функція кишечника може стати причиною мігрені, висипки, алергії, запалення гайморових пазух і навіть захворювань суглобів. Високий темп життя, емоційні навантаження, а також відсутність збалансованого харчування – фактори, що чинять негативний вплив на стан здоров’я людини.

         Відновлювальна терапія за Майєром – це інтенсивне дієтичне лікування. Воно підвищує життєвий тонус людини, забезпечує активне оздоровлення і загальне поліпшення стану організму. В ході лікування за методом Майєра успішно вирішуються проблеми з травленням, обміном речовин та надмірною вагою – до повної ремісії. Ефект досягається за рахунок детоксикації та очищення організму. Одночасно спостерігається оновлення крові та лімфи, омолодження клітин і тканин.

        Народжена на початку 20-го століття концепція лікування організму за допомогою очищення кишечника, вже понад сто років успішно застосовується лікарями в Австрії, Німеччині, Швейцарії, Іспанії, Італії, і з нинішнього року – в Україні.

Програма курсу

Ми пропонуємо два варіанти програми – розраховані на період 14 і 21 днів.

Незалежно від тривалості курсу програма включає в себе обов’язкові процедури та елементи:

  • загальна діагностика стану організму
  • консультації лікарів різних спеціальностей (лікуючого лікаря, дієтолога, психотерапевта, косметолога)
  • лабораторні дослідження
  • лікарський масаж живота
  • детоксикаційний масаж
  • обгортання з водоростями
  • регулярні прогулянки на свіжому повітрі
  • ранкова зарядка
  • скандинавська ходьба

Різні люди реагують на курс терапії по-різному. Комусь для “запуску” систем очищення організму знадобиться тиждень, а кому й трьох тижнів буде недостатньо. Вгадати і передбачити це практично неможливо.

Тому, приймаючи рішення з приводу того, яку програму терапії обрати, радимо Вам приймати до уваги той факт, що Вашому організму необхідно пройти три етапи терапії: очищення від шлаків і токсинів, наповнення мінералами і лугом, закріплення досягнутого кислотно-лужного балансу.

Методику доктора Майєра можна образно порівняти з процесом технічного обслуговування автомобіля. Через кожні 10-15 тисяч кілометрів (залежно від віку і стану автомобіля) ми телефонуємо на станцію техобслуговування і записуємося як мінімум на заміну масла і чистку фільтрів. Якщо цього не робити, одного сумного дня автомобіль кілька разів ображено чхнувши, тихо помре, стоячи десь просто посеред бульвару в пробці.

Людський організм від автомобіля в даному випадку відрізняється лише тим, що в автомобілі зіпсований двигун можна замінити, а в організмі такої змінної запчастини немає. Так чому ж ми цінуємо власні автомобілі більше за власне тіло? Методика доктора Майєра – це технічне обслуговування нашого організму.

У випадку з автомобілем алгоритм його чищення полягає в тому, що потрібно злити старе масло, прочистити двигун дистилятом, змінити фільтри і залити нове масло. Процес детоксикації людського організму практично ідентичний.

Насамперед, лікарем проводиться діагностика, яка визначає основні недоліки, порушення, вогнища захворювань в організмі. Потім він призначає пацієнтові курс лікування, який складатиметься із спеціального дієтичного харчування, індивідуального водного режиму (прийом звичайної і лужної води, а також лужного порошку), мануальної терапії (масаж живота і детоксикаційний масаж всього тіла) і серії допоміжних процедур (обгортання, лужні ванни, фізичне навантаження і т.д.).

Ось і виходить, що спочатку ми зливаємо «старе масло» з нашого організму, виводячи з нього за допомогою лужного порошку і масажів шлаки з токсинами. Потім трав’яними чаями, овочевими відварами, мінеральною та звичайною водою ми промиваємо свій двигун-кишечник і тільки після цього починаємо наповнювати його нової якісною їжею, яку, як у дитинстві, заново вчимося ретельно пережовувати.

© 2013-2019 Ukrwesttour Всі права застережено.