Гаряча лінія 0-800-502-994
дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні
ukrwesttour Вам зателефонувати?

Новини
Новий оздоровчо-курортний комплекс зі СПА-центром “Святий Шарбель” в Моршині
photo_2019-10-31_11-25-08 (3)
Акції
Акція -5% в санаторіях Моршина
uwt_pensionery
Акції
Акція -5% для жінок в санаторіях Моршина!
uwt_morshyn
Новини
Власний бювет мінеральних вод в санаторіях “Кристал” та “Алмаз”
naftusya
Акції
Санаторій “Кристал” знижка 10%
discounts_pensionery
Новини
Перший в Західній Україні Індійський Центр Аюверди
DSC_3566
Новини
Унікальна послуга – екскурсії на вертольоті!
7
Новини
Дельфінарій “Оскар” у Трускавці!!!
logo
Путівки по цінам санаторіїв без накруток!!! Прямий телефон в Трускавець: +38 097 486 23 23, +38 095 486 23 23 Прямий телефон в Моршин: +38 093 486 23 23
Консультація лікаря

Популяризація Трускавця в Азербайджані

З 2 по 4 квітня проводилася XIV Міжнародна туристична виставка «Туризм і Подорожі» AITF в столиці Азербайджану м. Баку. Організатором виставки є ITE Group при активній підтримці Міністерства культури та туризму Республіки Азербайджан.

Участь у виставці взяв заступник міського голови Трускавця з питань промоції та розвитку туризму Юрій Яворський та представники санаторіїв «Віктор» та “Карпати”. З поважних гостей виставку відвідали Президент Республіки Азербайджан Ільхам Алієв з дружиною, а також міністр культури та туризму РА Абульфас Гараєв.

Руслан Пристай розповідає, що частина питань, які задавали під час виставки, стосувалися безпеки під час відпочинку у Трускавці. Як-не-як, російська пропаганда діє і знаходяться люди, які їй вірять, в тому числі в Азербайджані. Відповіді представників Трускавця переконали азербайджанців, що їхати до Трускавця можна і треба, а безпека на нашому курорті – на найвищому рівні.

На AITF-2015 делегація з Трускавця мала стенд 10 кв. м., на якому були презентовані як курорт Трускавець в цілому, так і готельно-курортний комплекс «Карпати» зокрема. Гості виставки, туроператори та туристичні агенції Азербайджану зацікавилися пропозиціями Трускавця та «Карпат» і були надзвичайно вражені низькими цінами на відпочинок та лікування. Причиною таких низьких цін на путівки є ситуація з курсом долара та знеціненням гривні, адже ціни на відпочинок формувалися в гривнях і фактично не змінилися, а в деяких випадках навіть зменшилися.

З кінця квітня 2015 р. відновлює функціонування прямий авіарейс «Баку – Львів». Цей факт, подібно як і низькі ціни, теж сприятиме збільшенню потоку гостей з сонячної закавказької республіки до Трускавця. Адже не потрібно буде добиратися різними шляхами, летіти спочатку до Києва, а потім до Львова – тепер є вигідний і прямий авіарейс з Баку.

- Розіслана інформація по туристичних операторах та агенціях, з якими напрацьовані домовленості про співпрацю під час проведення виставки AITF в Баку, – підводить підсумок поїздки Руслан Пристай. – Надіслано понад півсотні договорів про співпрацю, деякі з них опрацьовуються, а деякі вже підписані. Як результат нашої поїздки маємо вже перших гостей, які забронювали місця в нашому готельно-курортному комплексі «Карпати». Хочу подякувати за допомогу голові Асоціації туристичних операторів та готельєрів Азербайджану Нахіду Багірову. Він як фактичний очільник туристичної галузі країни посприяв, аби Трускавець гідно був представлений на цій виставці.

© 2013-2019 Ukrwesttour Всі права застережено.