Гаряча лінія 0-800-502-994
дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні
ukrwesttour Вам зателефонувати?

Новини
Новий оздоровчо-курортний комплекс зі СПА-центром “Святий Шарбель” в Моршині
Акції
Акція -5% в санаторіях Моршина
Акції
Акція -5% для жінок в санаторіях Моршина!
Новини
Власний бювет мінеральних вод в санаторіях “Кристал” та “Алмаз”
Акції
Санаторій “Кристал” знижка 10%
Новини
Перший в Західній Україні Індійський Центр Аюверди
Новини
Унікальна послуга – екскурсії на вертольоті!
Новини
Дельфінарій “Оскар” у Трускавці!!!
Путівки по цінам санаторіїв без накруток!!! Прямий телефон в Трускавець: +38 097 486 23 23, +38 095 486 23 23 Прямий телефон в Моршин: +38 093 486 23 23
Консультація лікаря

Перший в Західній Україні Індійський Центр Аюверди

На даний момент центр не працює.

Вперше у Західній Україні, та, зокрема, на курорті Трускавець, на базі пансіонату “Богема”,  відкрито індійський центр Аюверди. Центр Аюрведи і Панчкарми – це поєднання стародавніх лікувально-оздоровчих процедур, натуральних олій і препаратів і багаторічного досвіду шести сертифікованих фахівців з Індії.

12

Аюрведичний масажний центр в пансіонаті “Богема” (м.Трускавець), де кожному пацієнту приділяється максимум уваги, турботи і душевного тепла. Наші досвідчені фахівці з Індії професійно володіють знаннями і техніками лікувальних класичних видів аюрведичного масажу.

Аюрведичний масаж – подарунок для душі і тіла. Масаж заснований на роботі з натуральними маслами, допомагає знімати напругу, підсилює енергетичний потік і усуває енергетичні блоки, позбавляє тіло від токсинів, відновлює і оновлює життєві сили. 

Тільки в нашому центрі індивідуальний підхід до кожної людини.

В результаті Аюрведичних масажів ви купуєте:

– Виведення шлаків і токсинів;

– Глибоку релаксацію;

– Нормалізацію серцевого ритму, дихання і тиску;

– Позбавлення від стресу і напруги;

– Зміцнення імунітету;

– Усунення сексуальних розладів;

– Красиву і здорову шкіру;

– Схуднення, антицелюлітний масаж;

А також проводяться масажі для вагітних і дитячі масажі. Послуги індійського аюрведичного масажу проходять в тихій і спокійно обстановці.

Піклуйтеся про своє здоров’я і живіть в гармонії!

Панчакарма, що означає в перекладі п’ять дій або п’ять процедур, є найдавнішою програмою очищення й омолодження тіла, а також для очищення свідомості і розуму. На Санскриті ‘Панча’ означає “п’ять”, а ‘Карма’ означає “дія”. Так, терапія ‘Панчакарма’ – це п’ять основних методів Аюрведи, які є унікальними. Панчакарма позитивно впливає на загальний стан здоров’я, самопочуття, усуває стрес.

Стан здоров’я, щастя і внутрішнє відчуття благополуччя, згідно Аюрведе, це природний стан людини. У сучасному світі звичайна людина накопичуються токсини і стреси, що призводить до погіршення загального стану, погіршується здоров’я, з’являються захворювання.

Панчакарма допомагає усунути негативні наслідки повсякденному житті за рахунок очищення організму від токсинів і позбавлення нервової системи від стресів. Відновлюються гармонія.

Панчакарма – це досить прості в застосуванні, але ефективні терапевтичні процедури. Кожна доша (психофізіологічний принцип) отримує поліпшення після терапія панчакарма. Панчакарма хороша як для періодичної профілактики (з метою запобігання накопиченню ами), так і для лікування порушень здоров’я. Найкраще проходити панчакарма в аюрведичній центрі під наглядом досвідченого фахівця. умовах. Проводити очищення краще за час зміни сезонів (весна, осінь) 2 рази, або принаймні 1 раз, в рік.

Панчакарма складається з трьох стадій.

Перша стадія – Пурвакарма – складається з важливих підготовчих процедур, які готують тіло до розставання з токсинами на головній (другій) стадії. Пурвакарма – підготовка до панчакарма. П’ять процедур панчакарма призначені для видалення токсинів з тканин і відновлення здоров’я. Але цієї мети можна досягти лише тоді, коли організм готовий відпустити токсини, що лежать глибоко всередині його структур. Без належної підготовки очікуваного ефекту не настане

 Основні процедури – п’ять очисних дій

Остання (третя) стадія – Пасчаткарма – слід за головними очисними діями і складається з процедур, метою яких є відновлення сильного травлення і омолодження тканин організму. Наступні процедури розроблені з метою харчування і зміцнення організму. Вони покликані встановити постійний, здоровий рівень енергії, активізувати імунну систему і відтворити тіло.

В результаті проведення процедур:

 • Тіло очищається від токсинів, прочищаються всі канали;
 • Відновлюється імунітет;
 • Звільнення від надлишку дош (три життєві сили у вигляді трьох біологічних елементів – вата, питта, капха);
 • Відбувається омолодження тіла;
 • Зупиняються процеси старіння організму;
 • Поліпшується всмоктування і засвоєння поживних речовин і лікарських засобів;
 • Поліпшується зір;
 • Очищається розум;
 • Усуваються стреси;
 • Поліпшується загальний психічний і емоційний стан людини;
 • Відкриваються тонкі канали, які сприятимуть розвитку духовного світу.

Дана процедура унікальна і присутній тільки в аюрведою. Список хвороб, для лікування яких використовується цей комплекс, досить значний: бронхіальна астма та бронхіт, діабет, анемія, гастрити і коліти, остеоартрити, ревматоїдний артрит, подагра, неврологічні і нервово-м’язові розлади, хвороби серця, судинні розлади, хвороби печінки, сечового тракту, шкірні хвороби, гінекологічні захворювання та ряд інших гострих і хронічних захворювань.

Також Панчакарма показана спортсменам при підготовці до змагань, для реабілітації після психоемоційного напруження і травм. кількість процедур може змінюватися в залежності від показань. Вони грунтуються на промаслюванням (снехана) і прогріванні пацієнта (Сведана).

Безпосередньо самим процедурам ПанчаКарми передують підготовчі методи: посилення травлення і обміну речовин (діпа і Пача), спеціальна дієта, що полегшує роботу травного тракту (лагху Ахарія) і очищення шлунково-кишкового тракту (коштха шудхі)

Деталі та бронювання:

+38097 486 23 23

+38095 486 23 23

+38093 486 23 23

© 2013-2021 Ukrwesttour Всі права застережено.