Гаряча лінія 0-800-502-994
дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні
ukrwesttour Вам зателефонувати?

Новини
Новий оздоровчо-курортний комплекс зі СПА-центром “Святий Шарбель” в Моршині
Акції
Акція -5% в санаторіях Моршина
Акції
Акція -5% для жінок в санаторіях Моршина!
Новини
Власний бювет мінеральних вод в санаторіях “Кристал” та “Алмаз”
Акції
Санаторій “Кристал” знижка 10%
Новини
Перший в Західній Україні Індійський Центр Аюверди
Новини
Унікальна послуга – екскурсії на вертольоті!
Новини
Дельфінарій “Оскар” у Трускавці!!!
Путівки по цінам санаторіїв без накруток!!! Прямий телефон в Трускавець: +38 097 486 23 23, +38 095 486 23 23 Прямий телефон в Моршин: +38 093 486 23 23
Консультація лікаря

Відпочинок в Моршині

Morshyn_gerb

Санаторії Моршина, ціни

Український курорт Моршин відомий далеко за межами нашої країни завдяки дивовижності природної краси та унікальності місцевих оздоровчих властивостей. Санаторії Моршина постійно приймають сотні відпочивальників з усього світу, а на відпочинок в Моршин з’їжджаються незалежно від сезону. Лікувальний відпочинок в Моршині можливий літом, восени, зимою чи навесні.

Мінеральні джерела, прекрасна екологія, розвинута інфраструктура та комплексний сучасний сервіс надають можливості кожному отримати бажаний «ефект» – чи то лікування захворювань, чи чудовий сімейний відпочинок у Моршині на курорті, який розкинувся у передгір’ях Українських Карпат, чи то активний відпочинок в Моршині з басейном.

Лікування на курорті Моршин

На відпочинок в Моршині приїжджають для лікування жовчовивідних шляхів, печінки, обмінних процесів. На базі санаторіїв Моршина запропоноване професійне медичне обслуговування з метою кваліфікованого лабораторного обстеження, активної терапії, профілактики. Якщо ви плануєте відвідати курорт для відпочинку і лікування, то можете обрати:

·        санаторій Дністер;

·        санаторій Лаванда;

·        санаторій Черемош;

·        Мармуровий Палац;

·        санаторій Перлина Прикарпаття.

Також відпочивальникам пропонується приватний сектор. Якщо ви бажаєте оздоровитися, отримати лікування та відпочинок, але при цьому зекономити на оплаті проживання, то можна обрати затишну оселю (квартиру, будинок), який знаходиться неподалік від центральної частини курорту Моршин, біля бювету чи там, де вам найбільш подобається.

Ціни 2020 на відпочинок у Моршині

Курортні ціни 2020 року можуть змінюватися в залежності від економічного стану. При цьому вартість лікування та відпочинку залежить від декількох факторів:

·        рівень готелю Моршина (інфраструктура, сервіс, додаткові послуги, оздоблення та ін.);

·        якість та кількість разів харчування в день;

·        організований відпочинок на природі, на прилеглому гірськолижному курорті;

·        обслуговування у медичному центрі (при наявності);

·        наявність СПА у санаторії Моршина.

Якщо ви обираєте приватний сектор, то сплачуєте менше. За відпочинок у Моршині з басейном треба заплатити трошки більше, ніж за санаторій, у якому басейну немає. Ціни на готелі Моршина також залежать від сезону – найбільш високою є вартість узимку, на Новорічні свята та у літній період, коли тепло. Щоб дізнатися скільки коштує відпочинок у Моршині, ви можете надіслати заявку до бажаного санаторію чи готелю (Мармуровий Палац, Перина Закарпаття чи інший) та отримати повну інформацію.

Які хвороби лікують в Моршині?

Славнозвісний курорт Моршин з його відомими на весь світ мінеральними джерелами допомагає у лікуванні захворювань різної важкості. На відпочинок у Моршині приїжджають, щоб отримати ефективну допомогу при наявності:

·        гастритів;

·        холециститів;

·        гепатитів;

·        циститів;

·        цукрового діабету;

·        підшлункової залози;

·        дисфункцій та порушень роботи жовчовивідних шляхів;

·        гінекологічних патологій;

·        ентеритів;

·        колітів;

·        жовчнокам’яної хвороби.

Комфортні санаторії Моршина пропонують різноманітні послуги, у склад яких може включатися комплексне медичне обслуговування, терапія чи профілактика мінеральними водами. Ви можете вже зараз дізнатися все про курорт Моршин, скільки коштує готель чи санаторій, приїхати для лікування на курорті Моршин та одночасно отримати чудовий відпочинок.

ДИВИТИСЬ ВСІ САНАТОРІЇ МОРШИНА

Фотогалерея

Історія курорту Моршин

Вперше про місто згадується у 1482 році. Історія виникнення починалася з невеличкого села кількістю 12 дворів, що входило до складу Польського Королівства та належало шляхтичу Юхну (Юрію) Нагваздану. Важливим для розвитку сучасного курорту та історії Моршина стає будівництво залізниці, що відбулося у 1875. Вже у 1877 газети повідомили, що у Моршині відкрився курорт, на який запрошуються відпочивальники та ті люди, що страждають на туберкульоз.

Історія міста Моршин як бальнеологічного курорту починається з 1878 – саме цього року відкрили перший офіційний лікувально-оздоровчий сезон та спеціалізований заклад для проведення терапії грудних захворювань. У 1879 було збудовано 2 колодязі – джерела з мінеральною водою, назви яким дали «Боніфацій» (на  честь власника Моршина у той час – купця Боніфація Штіллера) та «Магдалена» (ім’я, що належало дружині купця).

Також у 1879 було відкрито ще один бювет з ультрапрісною водою – джерело «Божої Матері». Крім того біля міста було знайдено лікувальну грязь – «боровину». Завдяки такій знахідці вже у 1880 відкрився новий сезон лікування не тільки мінеральними водами, але й грязями та про місто стали дізнаватися у Європі.

Історія міста

Починаючи з 1880 історія Моршину стає відомою за межами Польського Королівства. Курорт порівнювали з відомими здравницями Європи, називали «галицьким Карлсбадом». Унікальна мінеральна вода – ропа експортувалась в Англію, США, Італію, Румунію та не тільки.

Звичайно, інфраструктура міста розширювалась. З 1930 побудовано водолікарню та грязелікарню, інгаляторій. Також в центральний частині Моршина побудували пам’ятку міста – бювет «Грибок», що і зараз працює та залишається символом курорту.

До пам’ятки міста належить і «Курортний будинок», відомий зараз як санаторій «Мармуровий палац», зведений у 1935 за ініціативою галицьких лікарів та за проектом архітектора Мар’яна Нікодемовича.

Історичні місця в Моршині

Забута історія курорту може розповісти про перші дослідження місцевих лікувальних джерел, зростання популярності Моршина у світовому масштабі, окупацію міста нацистами та його відновленню після звільнення. До історичних місць курорту відносяться:

·        церква Покрови Пресвятої Богородиці, збудована у 1700 році;

·        будівлі з цікавою архітектурою, зведені у XIX столітті;

·        Мармуровий Палац.

Відомим є міський парк з великою та упорядкованою територією, збудований у 1878. Алеї парку прикрашені деревами та квітами, античними скульптурами. На території є фонтани, кафе, дитячі майданчики. Саме у цьому парку розташований головний бювет «Грибок», який щоденно відвідують сотні відпочивальників та місцевих жителів. Всередині бювету функціонує сучасна система очищення мінеральної води, яку постійно обслуговують та контролюють місцеві інженерні та комунальні служби.

 

Мінеральні джерела Моршина

Найбільшу відомість курорту принесли лікувальні джерела. Вода, що видобувається з бюветів, має дійсно унікальні лікувальні властивості, є засобом позбавлення від багатьох хвороб та ефективної профілактики. Взагалі у Моршині функціонують наступні 3 джерела мінеральних вод:

1.      Джерело М1. Лікувальна вода з цього джерела є універсальною. Застосовується внутрішньо та при проведенні всіляких СПА, бальнеологічних процедур, для прийняття ванн, душів. Хімічний склад води є сульфатно-хлоридним та магнієво-натрієвим з наявністю заліза, кобальту, стронцію, цинку, титану. Показник загальної мінералізації – 165 г/л. Вода має підвищену ефективність при лікуванні колітів, гастритів, ентеритів, діарей;

2.      Джерело М4. Це лікувальне джерело Божої Матері, розташоване у мальовничому екологічному місті. Має слабий мінералізований гідрокарбонатний кальцієвий склад (0.17 г/л) та відрізняється добрим терапевтичним ефектом у випадках хронічного пієлонефриту, сечокам’яної хвороби;

3.      Джерело М6. Хлоридно-сульфатна калієво-магнієво-натрієва вода з показником мінералізації до 238 г/л, яка ще називається «моршинська ропа». Рідина має високоефективні лікувальні властивості, унікальний іонний склад, що дозволяє зцілювати складні випадки хвороб печінки, виразки, колітів, гастритів, сечовивідних шляхів.

Ціни на воду можна дізнатися безпосередньо на курорті. Ви можете купити бутильовану рідину або вживати її з джерела.

Як правильно пити воду?

Бювети мінеральної води у Моршині є загальнодоступними. Також багато санаторіїв мають власні невеличкі «філіали» бюветів, з яких можна отримати лікувальну рідину. Слід зазначити, що існують відповідні правила щодо використання моршинських джерел мінеральних вод. Якщо ви бажаєте отримати терапевтичний або профілактичний ефект, спочатку потрібно звернутися до лікаря та визначити:

·        з якого джерела вам пити воду;

·        яку кількість води потрібно вживати та з якою періодичністю;

·        чи маєте ви протипоказання до прийому моршинської ропи;

·        чи потрібні вам якісь додаткові процедури окрім вживання рідини.

Тільки після того, як лікар визначить усі перелічені фактори, можна починати прийом рідини з джерела. Не рекомендується вирішувати такі питання самостійно, щоб не отримати негативних наслідків.

Лікувальні властивості моршинської води

Моршинська вода – це унікальний засіб природного походження, за допомогою якого можна позбавитися багатьох недугів. Ціни на воду настільки доступні, що кожен зможе дозволити собі таке лікування.

Серед найбільш поширених захворювань, що підлягають зціленню місцевими водами, є цукровий діабет, патології шлунку та кишечнику, хронічні пієлонефрити та багато інших. Регенеруючі та оздоровчі властивості мінеральних вод наступні:

·        покращення загального тонусу, стану всього організму;

·        покращення процесів травлення;

·        нормалізація обмінних процесів;

·        лікування дерматологічних хвороб;

·        покращення стану шкіри з ефектом Anty-Age (омолодження);

·        очищення ЖКТ;

·        підвищення імунітету;

·        збагачення тканин вітамінами, мінералами.

Відпочинок на відомому курорті України обирають для лікування та одночасно захоплюючого проведення часу. В Моршин ви можете приїжджати родиною, з дітьми, на корпоративний чи романтичний відпочинок у будь-яку пору року. Для вас завжди доступні кращі умови проживання, цілюща лікувальна вода та різноманітні розваги.

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

Богдан

★★★★★
Отдыхала с семьей в отеле "Богдан". Понравилась обстановка там - все в строгом и классическом стиле, сразу напомнился какой-то город из средневековья. Питались мы по программе "шведский стол". Еда очень вкусная, а главное - можно брать что захочешь и сколько захочешь...) На территории есть wi-fi, а также бесплатная стоянка, если кто приедет на своей машине. В отеле рассказали про наличие целебных вод, и я сразу решила их опробовать. И действительно, начала себя чувствовать гораздо лучше, прилив сил какой-то появился. К сожалению, мой ребенок схватил простуду, но и тут нам сразу был предоставлен врач. В общем, я и моя семья отдохнули хорошо, за что огромное спасибо отелю и персоналу:)
- Екатерина

asolomyanaya@gmail.com

★★★★☆
Очень хотелось бы отдохнуть с детьми на курорте Моршина. Меня интересует вопрос: младшему сыну 2,5 года. Могу ли я взять ребенка такого возраста с собой для проживания в санатории?
- Алина

★★★★★
Отдыхали на этом курорте вдвоём с сыном (11 лет), очень остались довольны всем. Места действительно безумно красивые, много чего посмотреть и взрослому, и ребёнку. Даже моему мальчику не было скучно, хотя он тот ещё непоседа. Воздух просто чистейший, птички поют. В общем, рай для уставшего от города и постоянной работы человека. Гулять тут только и гулять. Будем обязательно приезжать ещё.
- Ирина

© 2013-2021 Ukrwesttour Всі права застережено.