Гаряча лінія 0-800-502-994
дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні
ukrwesttour Вам зателефонувати?

Новини
Власний бювет мінеральних вод в санаторіях «Кристал» та «Алмаз»
naftusya
Акції
санаторій «Кристал» знижка 10%
discounts_pensionery
Акції
«Кристал» і «Алмаз». Знижка на 1-місні покращені номери до 31.07.2016!
Almaz
Новини
Перший в Західній Україні Індійський Центр Аюверди
DSC_3566
Новини
Унікальна послуга — екскурсії на вертольоті!
7
Новини
Дельфінарій «Оскар» у Трускавці!!!
logo
Путівки по цінам санаторіїв без накруток!!! Прямий телефон в Трускавець: +38 097 486 23 23, +38 095 486 23 23 Прямий телефон в Моршин: +38 093 486 23 23
Консультація лікаря

Відпочинок в Трускавці

gerb_Truskavets

Невелике курортне містечко, мальовничо розкинулося в передгір’ях східної частини Карпатських гір, на сьогоднішній день славиться своїми унікальними лікувальними джерелами не тільки в країнах СНД. Відпочинок в Трускавці вийшов на європейський рівень, про що свідчить велика кількість іноземних туристів, у захваті природними красотами місцевості і ефективно покращуючи своє здоров’я.

Курорти Трускавця

Чому ж так багато людей вибирають для себе курорти Трускавця? Напевно, ключовими визначальними факторами є оптимальне співвідношення високої якості лікування і його доступною вартістю. Будь який санаторій у Трускавці забезпечить високий рівень обслуговування і гарантію ефективності лікування, при цьому користь буде непорівнянна з ціною, яку Ви заплатите за оздоровлення та відпочинок в Трускавці. Особливо виграшно в цьому плані виглядають курорти Трускавця на тлі закордонних оздоровниць.

Трускавець, санаторії якого запрошують Вас відпочити та оздоровитися в будь-який час року, став відомий і популярний завдяки природним багатствам, зосередженим на території красивого містечка. В основу лікування кожен санаторій, Трускавець, закладає цілющі властивості озокериту та мінеральної води. Приїхавши в Трускавець, санаторій Ви можете вибрати на свій розсуд. Благо, їх у затишному містечку налічується більше 20. Якщо ж Ви бажаєте обмежити себе від виснажливих пошуків і тривалого збору інформації, фахівці нашого туристичного агентства з радістю представлять Вам Трускавець, санаторії якого чекають своїх гостей. Ми надамо Вам вичерпну інформацію про види і вартості житла, спеціалізації оздоровниць, їх рейтингом. Відповідно до індивідуальних побажань і потреб ми підберемо для Вас оптимальний санаторій у Трускавці, де Ви отримаєте максимум користі і позитивних вражень.

Лікування в Трускавці

Відпочинок в Трускавці особливо показаний людям з проблемами опорно-рухової, ендокринної, серцево-судинної систем. Ви зможете підібрати для себе також санаторій, Трускавець, що спеціалізується на лікуванні хвороб нирок, сечовивідних і жовчовивідних шляхів та інших захворювань. Численні курорти Трускавця пропонують ефективні методи впливу на організм, серед яких лікування мінеральними водами (водолікування), фізіотерапевтичні процедури. Важливим є також правильно підібране дієтичне харчування (відмінний шанс позбутися шкідливих звичок і зайнятися своїм здоров’ям!) Ну, і як же не згадати про казковий клімат і кришталево чисте повітря, які роблять будь-який санаторій у Трускавці ще більш привабливим для гостей! Звичайно, кожен санаторій, Трускавець, має свій специфічний напрямок, застосовуючи певну методику лікування. Але об’єднує всі оздоровниці цього чудового містечка розташування серед мальовничого карпатського пейзажу, в оточенні гірських відрогів, полонить своїм розкішним буйством лісів… Мрія, скажете Ви. Але одне Ваше бажання, і ми зробимо все, щоб Ви відчули себе як у казці!

Санаторії Трускавця

Трускавець, санаторії, здоров’я — тут всі ці поняття перебувають в єдності. І найголовнішою цінністю, що відрізняє Трускавець, санаторії та лікування в них є, звичайно, мінеральна вода. Більше 14 цілющих джерел налічується сьогодні на території невеликого карпатського містечка. Для довідки зазначимо, що перша оздоровниця, в якій використовували властивості сірчаного джерела, була побудована в далекому 1827 році. Найвідомішим джерелом мінеральної води є «Нафтуся» № 1. Слід звернути увагу, що практично кожен санаторій у Трускавці має близьке розташування до бюветів мінеральних вод, це робить прийом лікувальних вод особливо комфортним і приємним!

Вибираючи курорти Трускавця, деякі люди прагнуть оселитися у приватному секторі, інші вибирають санаторії. До речі, потрібно відзначити, що їх рівень і якість обслуговування з кожним роком удосконалюються. Тому по приїзду в будь який санаторій Трускавця весь його персонал стає надійним оплотом Вашого прекрасного самопочуття та гарного настрою!

До речі, якщо Ви хочете відвідати визначні місця Прикарпаття та Закарпаття, а не тільки Трускавець, санаторій наша фірма організують для Вас цікаві екскурсії. Адже відпочинок у Трускавці — це не тільки лікування, а й маса вражень від місцевих красот, пам’яток, унікальної флори і фауни.

Мальовничий Трускавець, санаторій і сприятливі умови не тільки поправлять Ваше здоров’я, але й подарують багато яскравих вражень. Тут Ви знайдете собі розваги до душі і приємну душевну компанію! А ці речі плюс міцне здоров’я воістину безцінні!

Вибирайте санаторій, Трускавець, без найменших сумнівів!

ДИВИТИСЬ ВСІ САНАТОРІЇ ТРУСКАВЦЯ

Фотогалерея

Неймовірний відпочинок у Трускавці

Трускавець — це маленьке затишне курортне містечко, яке знаходиться в чарівному та тихому українському закутку Прикарпаття. А зовсім недалеко розташовані дивовижні та мальовничі Карпати. Таємні стежки, якими ходять мешканці навколишніх гір (бойків), приведуть вас у неймовірно красиву казку, де ви зможете насолодитися чистим гірським повітрям. Не дарма ж Карпати називають «легенями Європи».

Трускавець — де знаходиться?

Дивовижне місто Трускавець знаходиться на висоті 450 метрів над рівнем моря. Близько 200 днів припадає на сонячні, приблизно 100 — на неповні, решта часу йдуть дощі. І це нормально, оскільки без дощу та снігу не було б й відомої та корисної трускавецької мінеральної води «Нафтусі». Не зважаючи на те що, взимку бувають заметілі та іноді температура повітря опускається до -30 градусів, теплих днів у Трускавці значно більше, ніж холодних.

Щоби зорієнтуватися, де саме знаходиться Трускавець, достатньо уважно подивитися на мапу. Місто розташоване неподалік найбільшого та найголовнішого міста Галичини — Львова: приблизно в ста кілометрах від нього. Відомо, що Львів має аеропорт та залізничне сполучення, які з’єднують його з усім світом. Дорога на автівці від міста до курорту становить одну-півтори години.

Трускавець являє собою маленьке містечко, яке має власного мера або, як його називають українські мешканці, голову міста. Сьогодні (станом на 2016 рік) трускавецьким мером є Андрій Кульчинський.

Історія Трускавця

Перші історичні згадки про Трускавець датуються XV сторіччям, в період сивої давнини Галичини. На той час Галичина буда західною частиною великої та могутньої Київської Русі, яка славилася своєї культурою. Ця стаття присвячена не історії Трускавця, а лише певним фактам минулого та сучасного. Перші й найдавніші історичні згадки про це містечко можна знайти в угоді продажу прав на вічну оренду Трускавця між Іваном Коритко та братами Андрієм із Любенича та Гнатом з Тустановичів в 1471 році. Фактично відбулася приватизація земель у вигляді оренди. На той чай цей край славився солеварінням, тому багато хто був зацікавлений в оренді Трускавця. Саме з цією діяльністю пов’язаний історичний розвиток міста. Існує навіть теорія, що назва міста походить від литовського слова «друска», що означає сіль.

В 1841 році, майже через чотириста років, в архівних матеріалах знайдена згадка про нових орендаторів Трускавця. Це були Франц Бленк та священик Гнат Облочинський. На той час трускавецька земля славилася не лише солеварінням. В оренду брали нафтові, озокеритні копальні, сірку, свинець, цинкові руди тощо. З часом запас надр почав закінчуватися й орендатори почали отримувати менші прибутки. Але в 1827 році Дрогобицьке камеральне управління, побачивши занепад видобувального бізнесу, вирішило побудувати нове приміщення для облаштування купелів. Так Трускавець з солеварного краю почав перетворюватися на курорт.

Антон Машек був першим курортним лікарем-дослідником. Саме в цей час почалося наукове дослідження мінеральних джерел та хімічного складу води. Вагомий внесок зробив львівський хімік-аптекар Теодор Торосевич, що належав до давнього вірменського роду Торосевичів, які це в сиву давнину поселилися на території Галичини, у Станіславі (нині — Iвано-Франківськ). У 1836 році Теордор Торосевич вперше опублікував свої дослідження трускавецької мінеральної води, описавши склад нафтової води. В майбутньому ця вода отримала назву «Нафтуся».

З плином часу змінювалися орендарі Трускавця. У 1911 році оренда переходить курорту переходить до повітового маршалка пана Раймондра Яроша, який очолив спілку, що гарантувала належне та успішне керування Трускавцем. Саме з цього періоду починається активна «європеїзація» містечка. Насамперед будується залізнична дорога з вокзалом, яка утворює зручне сполучення Трускавця з Віднем, Варшавою та Львовом. Починається активний перехід від газових ламп до електричного освітлення. Проходить модернізація водолікарень, впроваджуються та застосовуються нові засоби лікування, будуються вілли, створюються неймовірні архітектурні споруди, одна з яких — відомий трускавецький клуб «Товариський». В цей час Трускавець стає найкращим польським курортним містечком. В 1931 році в Трускавці мешкало близько 3000 осіб, а на відпочинок приїздило понад 15000 на рік. Громаду міста очолював війт зі своєї радою, яка складалася з 40 радників.

В радянські часи Трускавець не втратив своєї популярності. В цей період його називали «Всесоюзною оздоровницею». За 50 років радянської влади було збудовано висотні санаторії, нові бювети мінеральних вод, пробурені нові свердловини «Нафтусі». Відбувався інтенсивний розвиток Трускавця. Побувати в цьому курортному містечку стало престижно. Не зважаючи на розпад Радянського Союзу, Трускавець у кінці двадцятого століття став найбільшим у світі бальнеологічним курортом, який щороку приймає на лікування та відпочинок майже 15 тисяч курортників з усього світу.

Лікування мінеральними джерелами в Трускавці

Трускавець відомий безліччю мінеральних джерел, які мають унікальні цілющі властивості і притягують людей не тільки з України, а й з усього світу. Лікувальні води Трускавця мають унікальний склад, аналогів якого не існує. Про найбільш популярний серед них — нижче.

Лікувальна вода «Нафтуся»

До її складу входить велика кількість мікроелементів, наприклад, марганець, залізо, літій, бром, йод, нафта та інші. Ця мінеральна вода є візитною карткою курорту. Її особливістю є легкий присмак і запах нафти. Унікальність цієї води полягає в тому, що вона добре впливає на весь організм. Крім того, доведено, що вона сприяє швидкому відновленню тканин, функцій печінки, підвищує імунітет, виводить шлаки і радіонукліди.

Лікувальна вода «Марія»

До складу цієї мінеральної води входять хлориди, сульфати і натрій, завдяки чому вода є універсальним засобом і активно сприяє зниженню шлункової секреції, покращенню діяльністі кишечника, зниження рівня холестерину, усунення різних запальних процесів, а також нормалізації правильної роботи шлунка, кишечника і печінки.

Мінеральна вода «Софія»

Сама мінералізована вода в Трускавці, яка призначена як для зовнішнього, так і внутрішнього застосування. Її склад багатий хлоридами, сульфатами і натрієм. Ця вода ефективна при боротьбі із зайвою вагою, а також при лікуванні різних захворювань шлунка і кишечника.

Лікувальна вода «Броніслава»

Ця вода відноситься до високомінералізованих вод. Вона містить хлорид, натрій, сірководень, а також природні вуглекислоти і відрізняється наявністю специфічного запаху. Тому лікарі рекомендують її застосовувати виключно для зовнішніх процедур під час лікування захворювань дихальних шляхів, у вигляді різних компресів, а також для полоскання горла і носоглотки.

Лікувальна вода «Юзя»

Через великої кількості вмісту в своєму складі сірководню, вода має специфічний запах, що робить її непридатною для внутрішнього застосування. Тому дана вода активно застосовується у вигляді ванн, промиванні і зрошенні. Такі лікувальні ванни сприяють не тільки поліпшенню стану шкіри, роблячи її більш еластичною і пружною, а й загальному розслабленню і відновленню організму.

Крім того, на особливу увагу заслуговує вода з джерела «Барбара», яка є головним вихідним продуктом для отримання відомої сухої солі «Барбара». Сіль має унікальні природні та лікувальні властивості, які чудово впливають на весь організм і сприяють зміцненню імунітету. Вона активно застосовується при зондуванні, промиванні кишечника, а також як проносний засіб. Також на курорті Трускавець для лікування різних захворювань і профілактики застосовують рідкісну гірську породу — озокерит. Ця речовина складається з суміші твердих вуглеводів і використовується при обробці шкіри, для лікування суглобів, травм, різних гінекологічних та урологічних захворювань.

Имя
Email
Санаторий/отель
Рейтинг
Отзыв

«Mirotel Resort&Spa»

★★★★★
5 5 1
Отдых в Трускавце получился на "ура", цены приятно удивили, персонал отзывчивый и готов помочь в любое время!В этом году поехать не получится, но в следующем обязательно сюда вернемся.

★★★★★
5 5 1
Очень здорово, что есть подобные места, такие, как этот санаторий. Воздух чистый, повсюду зелень ( если конечно ехать летом:)) парк, лес. Пейзажи завораживают. Персонал очень вежлив и добродушен!

Молдова

★★★★★
5 5 1
Решил начать оздоравливать свое тело и отправился за этим в Трусковец,а конкретней в санаторий Молдова.Отдыхом остался очень доволен,потому что данный санаторий обеспечил комфортом,чистотой и разнообразием оздоровительных программ.Персонал улыбчив и отзывчив,поэтому всегда приятно было обращаться к ним за помощью.Рекомендую,поеду туда и в следующем году.

© 2013-2017 Ukrwesttour Всі права застережено.