Гаряча лінія 0-800-502-994
дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні
ukrwesttour Вам зателефонувати?

Новини
Власний бювет мінеральних вод в санаторіях “Кристал” та “Алмаз”
naftusya
Акції
санаторій “Кристал” знижка 10%
discounts_pensionery
Акції
“Кристал” і “Алмаз”. Знижка на 1-місні покращені номери до 31.07.2016!
Almaz
Новини
Перший в Західній Україні Індійський Центр Аюверди
DSC_3566
Новини
Унікальна послуга – екскурсії на вертольоті!
7
Новини
Дельфінарій “Оскар” у Трускавці!!!
logo
Путівки по цінам санаторіїв без накруток!!! Прямий телефон в Трускавець: +38 097 486 23 23, +38 095 486 23 23 Прямий телефон в Моршин: +38 093 486 23 23
Консультація лікаря

Відпочинок в Моршині

Невелике місто-курорт МоршиMorshyn_gerbн, відоме своїми унікальними оздоровницями далеко за межами України, розкинулося у мальовничій долині Прикарпаття серед вікових листяних і соснових лісів, що встеляють широкі передгір’я Карпат. Тому відпочинок у Моршині відрізняється своїм сприятливим впливом на фізичне і душевне здоров’я людини. Моршин, санаторії і прекрасна екологія – це та єдність , завдяки якій досягається високий терапевтичний ефект за досить короткі терміни.

Курорт Моршин

Курорти Моршина вже довгі роки привертають маси туристів з багатьох країн. Адже відвідати санаторій в Моршині – це означає не тільки оздоровитися , але й отримати заряд життєвої енергії, яку дарує споглядання мальовничих видів Прикарпаття. Практично кожен санаторій, Моршин , лежить в безпосередній близкості від красивої річки Березниця, один берег якої укритий густим гірським лісом. Протилежна ж сторона – це рівнина, на якій знаходиться лісопаркова зона. Тут і розмістилися гостинні курорти Моршина. Звертаємо Вашу увагу на те, що кожен санаторій, що запрошує в Моршин забезпечує своїм гостям спокій і тишу, так як оздоровниці знаходяться далеко від забудованих територій.

Відпочинок в Моршині, а точніше його високу якість, давно завоювала широке визнання і популярність серед інших здравниць Європи. Перший санаторій, Моршин, прийняв своїх гостей в 1880 році. З тих пір все більше і більше людей приваблює ефективне бальнеологічне лікування (лікування цілющими грязями), водолікування, унікальна природа і м’який привітний клімат . Таким чином, Моршин, санаторії, вигідно відрізняються на тлі інших європейських оздоровниць оптимальним поєднанням лікувальних процедур , в основі яких – застосування вод цілющих джерел і грязей. Прекрасним ж і по-справжньому безцінним доповненням є вплив сприятливих природних факторів, без яких Моршин, санаторії не були б, напевно, настільки затребувані.

Наше туристичне агентство підбере для Вас оптимальний санаторій в Моршині, відповідно Вашим вимогам і побажанням. Курорти Моршина на сьогоднішній день пропонують дійсно широкий комплекс послуг, які відносяться як до сфери оздоровлення, так і до області туризму. Якщо Ви прагнете серед красот і спокус Прикарпаття відвідати не тільки Моршин, санаторій, то наше агентство готове запропонувати і організувати для Вас ряд цікавих екскурсій до природних архітектурних пам’яток. Адже Моршин, санаторії та лікування – це не єдині джерела гарного самопочуття і відмінного настрою для всіх гостей мальовничого краю Прикарпаття!

Лікування в Моршині

Відпочинок в Моршині показаний людям, страждаючим захворюваннями печінки, запальними процесами жовчовивідних шляхів, порушеннями печінкового кровотоку, обмінних процесів. Тобто підходящий санаторій в Моршині можна підібрати відповідно до методів лікування та діагнозом. Кожен санаторій, Моршин, застосовує дію мінеральних вод з цілющих джерел з вмістом сульфатно-магнієвих солей для лікування захворювань шлунка, кишечника, печінки, підшлункової залози, а також цукрового діабету. Вам потрібно тільки вибрати Моршин , санаторій в ньому і насолоджуватися турботливим обслуговуванням і красивою природою!

До речі, про рівень обслуговування. Він, треба відзначити, ні в чому не поступається європейським курортам. Тому після приїзду в Моршин, санаторій стає самим комфортним місцем Вашого дозвілля, відпочинку, лікування, проживання. Будь-який санаторій, Моршин, сьогодні – це насамперед заслужена десятиліттями репутація, яку бережуть і виправдовують співробітники кожної здравниці.

Відпочинок в Моршині популярний і ефективний у будь-який час року. Гості відчувають себе комфортно, незалежно від того, чи лежить за вікном сніг або гріє ласкаве сонце, адже кожен санаторій в Моршині переслідує головну мету – дати пацієнту відчути, що саме Він є центром, навколо якого все крутиться. Такий підхід давно створив славну репутацію містечку. І тепер курорти Моршина щорічно приймають величезну кількість людей, кожен з яких, зауважте, їде звідси з єдиним бажанням – повернутися. І з головним почуттям – почуттям подяки за надану увагу і якісно проведене лікування. Приїжджайте самі або зробіть подарунок своїм друзям чи рідним: вони точно високо оцінять цей жест! Відмінні умови, всі необхідні природні ресурси, більше п’ятнадцяти пансіонатів і санаторіїв, що вміщають близько 5 тисяч чоловік, чудова екологія – це те, що можна вважати безцінним!

Подаруйте собі ні з чим не порівнянні емоції і незабутні враження від перебування в мальовничому Моршині!

ДИВИТИСЬ ВСІ САНАТОРІЇ МОРШИНА

Фотогалерея

Історія курорту Моршин

Використання мінеральних вод для лікування та профілактики захворювань налічує не одне століття. Ще в VI столітті до н.е. греки, а потім римляни будували водолікарні, а біля них зводили вівтарі. Відомо, наприклад, що за допомогою вод з мінеральних джерел ще в давнину зцілювали недуги Гіппократ та інші відомі лікарі.
Але в епоху середньовіччя воду, що пахне сірководнем, було визнано сатанинською і вона потрапила під заборону. Зникнути їй не дали ченці, які взяли під охорону, у свою власність.
До широкого використання мінеральних вод знову повернулися лише в епоху Ренесансу.
Схожа доля спіткала й лікувальні води Моршина.
Вперше Моршин згадується в судовій книзі наприкінці XV століття. Тоді це невеличке селище – як і все Прикарпаття – входило до Польського королівства.
Основним заняттям жителів Моршина було випарювання солі з місцевих джерел. Потім цим промислом вирішили зайнятися господарі поселення. З’явилися соляні шахти, а через три століття – залізниця. Аристократія Західної Європи потягнулася в ці краї милуватися краєвидами та насолоджуватися найчистішим повітрям.
Спочатку сіль і воду визнавали непридатними для вживання через їхній гіркувато-солоний присмак (тоді ще ніхто не знав, що причиною цього був мірабіліт – глауберова сіль, яка здатна очищувати лімфу, печінку і кишківник).
1878 року, після ретельного вивчення хіміками місцевої води і висновків інспекційної комісії, у Моршині було офіційно відкрито сезон лікування людей тільки з бронхолегеневою патологією. А вже через два роки курорт пропонував оздоровлення мінеральними водами хворим з більш широким спектром захворювань. Відтоді Моршин набирає популярність бальнеологічного курорту. Тепер уже представники вищих верств суспільства із сусідніх країн приїжджають сюди лікуватися водами.
ХХ століття Моршин зустрів уже добре відомою оздоровницею. Про її популярність у минулому столітті говорять такі факти: тутешні мінеральні води продавалися в бутильованому вигляді в зарубіжні країни, а придбати в містечку будинок або дачу навіть серед знаті вважалося за модне.
У даний час курорт становить конкуренцію відомим у світі Маріанським Лазням, Карловим Варам, Тапольці, Хевізу, Шарвару, Абано Терме, Івертону і Баден-Бадену.
Багатий на традиції курорт, Моршин сьогодні – це не тільки унікальні мінеральні води і цілющі грязі, чисте повітря й неповторні пейзажі Передкарпаття. Це ще й санаторії, які оснащено сучасним обладнанням і в яких пропонуються десятки видів процедур та новітні методики лікування. Високий терапевтичний ефект від лікування і сприятлива для оздоровлення природа викликають бажання лікуватися й відпочивати в Моршині щороку у понад 60 тисяч осіб з кількох десятків країн світу.
Розмістити таку кількість відпочиваючих невеликому містечку з населенням у 6 тисяч чоловік цілком під силу: крім санаторіїв гостинно зустрічають своїх гостей пансіонати, готелі, вілли та приватні садиби.

Лікування мінеральними джерелами Моршина

Моршин є одним з найкращих бальнеологічних курортів Прикарпаття, який на своїй території має три джерела лікувальних мінеральних вод. Кожне джерело містить воду, яка не має аналогів у всьому світі і відрізняється своїм унікальним хімічним складом і лікувальними властивостями, дозволяючи виліковувати різні захворювання. Мінеральні води Моршина не мають назв, вони розрізняються за місцем видобутку.

Лікувальна вода із джерела №1

Лікувальна вода зі свердловини №1 видобувається з колодязя глибиною в 50 метрів. Унікальність цієї води полягає в тому, що її рівень мінералізації залежить від глибини видобутку: чим глибше вона добувалася, тим вище її рівень мінералізації. За складом вона насичена хлоридо-сульфатами, натрієм і магнієм, а також іншими корисними мікроелементами, наприклад: залізом, стронцієм, міддю, цинком, титаном, алюмінієм, кобальтом та іншими. Вода з джерела №1 підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Лікарі рекомендують вживати цю воду при різних захворюваннях шлунка і кишечника. Ефективними вважаються мінеральні ванни температурою 36-37 градусів за Цельсієм тривалістю не більше 15 хвилин з перервою в один день. Таке лікування сприяє не тільки поліпшенню стану шкіри, а й відновленню її пружності та еластичності, сприяє лікуванню різних дерматологічних захворювань, зняттю стресу, підняття настрою і позбавлення від депресії.

Мінеральна вода зі свердловини №6

Це джерело почали активно використовувати в 1968 році. І незважаючи на тривалу експлуатацію, воно до сих пір відноситься до багатих і перспективних свердловин. Високий вміст сульфатів натрію, магнію і кальцію допомагають при лікуванні захворювань, пов’язаних з патологією печінки, шлунка, системи травлення, а також жовчовивідних шляхів. Крім того, хімічний склад води з джерела №6 допомагає при боротьбі з цукровим діабетом, а також при схудненні.

Лікувальні властивості води з джерела №4

Вода зі свердловини №4 має невисокий вміст мінералів, але вона має унікальний склад, який до сих пір до кінця не вивчено. У неї входять різноманітні корисні мікроелементи, наприклад: натрій, залізо, калій і інші. Вода відрізняється підвищеною кількістю кисню. Лікарі рекомендують її при лікуванні сечокам’яної хвороби, патологій та хронічних захворювань нирок. Безумовно, найбільш ефективним варіантом лікування є проходження повного комплексу, який включає в себе процедури з водами з усіх джерел. Щороку Моршин приймає безліч відпочиваючих не тільки з України, а й з усього світу. Популярність цього курорту можна пояснити наявністю лікувальних і чудодійних джерел, зручним розташуванням в екологічно чистій зоні, що сприяє швидкому відновленню здоров’я і нормалізації функцій всього організму. Якщо ви бажаєте провести незабутній відпочинок, отримати масу позитивних емоцій і вражень, а також відновити своє дорогоцінне здоров’я, тоді Моршин – це те, що вам потрібно!

Имя
Email
Санаторий/отель
Рейтинг
Отзыв

Богдан

★★★★★
5 5 1
Отдыхала с семьей в отеле "Богдан". Понравилась обстановка там - все в строгом и классическом стиле, сразу напомнился какой-то город из средневековья. Питались мы по программе "шведский стол". Еда очень вкусная, а главное - можно брать что захочешь и сколько захочешь...) На территории есть wi-fi, а также бесплатная стоянка, если кто приедет на своей машине. В отеле рассказали про наличие целебных вод, и я сразу решила их опробовать. И действительно, начала себя чувствовать гораздо лучше, прилив сил какой-то появился. К сожалению, мой ребенок схватил простуду, но и тут нам сразу был предоставлен врач. В общем, я и моя семья отдохнули хорошо, за что огромное спасибо отелю и персоналу:)

asolomyanaya@gmail.com

★★★★☆
4 5 1
Очень хотелось бы отдохнуть с детьми на курорте Моршина. Меня интересует вопрос: младшему сыну 2,5 года. Могу ли я взять ребенка такого возраста с собой для проживания в санатории?

★★★★★
5 5 1
Отдыхали на этом курорте вдвоём с сыном (11 лет), очень остались довольны всем. Места действительно безумно красивые, много чего посмотреть и взрослому, и ребёнку. Даже моему мальчику не было скучно, хотя он тот ещё непоседа. Воздух просто чистейший, птички поют. В общем, рай для уставшего от города и постоянной работы человека. Гулять тут только и гулять. Будем обязательно приезжать ещё.

© 2013-2017 Ukrwesttour Всі права застережено.